Kaspersky Safe Browser

Kaspersky Safe Browser dla iPhone

Bezpieczna przeglądarka firmowana przez Kaspersky

Kaspersky Safe Browser pozwala na bezpieczne korzystanie z internetu na iPhonie lub iPadzie. Blokuje ryzykowne adresy URL oraz określony rodzaj treści.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Filtr antiphishingowy
  • Kategorie filtrowania treści
  • Blokowanie adresów z malware
  • Dobry interfejs

Wady

  • Brak trybu incognito
  • Tylko kilka zaawansowanych funkcji

Dobry
7

Kaspersky Safe Browser pozwala na bezpieczne korzystanie z internetu na iPhonie lub iPadzie. Blokuje ryzykowne adresy URL oraz określony rodzaj treści.

Poruszaj się bezpiecznie po sieci

Kaspersky Safe Browser oferuje zaawansowany filtr phishingowy pomagający chronić nas przed oszustwami i kradzieżą tożsamości. Ponadto możemy określić rodzaj blokowanych stron, na przykład te zawierające materiały porno, alkohol, narkotyki, hazard, broń, przemoc itd. Można też blokować konkretne strony.

Dzięki informacjom otrzymywanym w czasie rzeczywistym przeglądarka Kaspersky Safe Browser aktywnie identyfikuje adresy, które są narażone zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem lub stanowią zagrożenie dla prywatności, i blokuje je.

Pasek adresu jest również wyszukiwarką. Domyślnie jest to Google, ale możemy go zmienić na Bing, Yandex lub Yahoo.

Minimalistyczny interfejs

Interfejs przeglądarki Kaspersky Safe Browser jest minimalistyczny, przez co oferuje dużą przestrzeń na treść. Możliwości są jednak ograniczone do zakładek, historii, filtrów kategorii i niewiele więcej. Brakuje zaawansowanych opcji i trybu incognito.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Kaspersky Safe Browser jest idealny dla początkujących – nie wymaga ustawień, a blokuje niebezpieczeństwa i wszystko, co potencjalnie stanowi zagrożenie dla użytkownika. To dobra alternatywa dla Safari i Chrome, ale brakuje zaawansowanych funkcji.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na iphone

Kaspersky Safe Browser

Download

Kaspersky Safe Browser 1.5.0

Opinie użytkowników o Kaspersky Safe Browser

Sponsorowany×